Jarní série turnajů "Botanický Mišák", jaro 2019

Letos jsme si pro rozehrání před sezónou zajeli k Lago di Garda a strávili jsme tam nadherný týden.

Tak jako každý rok, společný oběd těch, kteří dosáhli nejlepších výsledků v sezóně.

POSLEDNÍ ŘÍJNOVÁ HRA NA HŘIŠTI

... A MÁME NOVÉ MLADÉ NADĚJE

TAK JSME KONEČNĚ ZAHÁJILI NOVOU LETNÍ SEZÓNU

HAMBURGERY V BLACK DOGu

Společný oběd před Vánocemi chutnal všem, kteří v letošní sezóně splnili cíl na snížení

handicapu. Věřím, že příští rok se nás u oběda sejde víc.

GRATULACE A BLAHOPŘÁNÍ JULII HOFMANOVÉ

Na Večeru českého golfu byla Julie vyhlášena objevem roku 2014 v kategorii dívky do 14 let za zlepšení HCP z 54,0 na 21,1.

Je to obrovský úspěch a tímto si dovoluji Julii pogratulovat a poděkovat za skvělou reprezentaci nejen sebe samé, ale i naší golfové školy.

Julie díky, mám z toho velikou radost.

Michal

Zimní sezóna 2014/2015

A už jsme se opět přestěhovali do haly ve sportovním centru Eden v Berouně. Začala nám zimní sezóna, ta letní nějak rychle utekla. A my se těšíme na tu další.

Kromě pilného tréninku nás čeká i série halových turnajů "Edenský Mišák".

Do naší školy začal chodit historicky zatím nejmladší golfista. Vendelínovi je 2,5 roku a vítáme ho mezi námi.

Zahájili jsme spolupráci s B - English, berounskou školkou i školou

U.S. Kids, Penati, 28. - 29. 7. 2014

Gratulujeme Lůce Přádové, Vojtíkovi Daňkovi a Martinovi Hofmanovi

US KIDS, ALFRÉDOV

Gratulujeme Patrikovi a Terezce Vančurovým

US KIDS, EVROPSKÉ FINÁLE, GULLANE SKOTSKO, 28. - 30. 5. 2014

V letošním evropském finále US Kids ve Skotském Gullane nás reprezentovali: Justinka Šimková, Marcel Kadaník a Víťa Vyslyšel.

Díky a věříme, že získáné zkušenosti dobře využijete.

NÁRODNÍ TOUR MLÁDEŽE, ŠILHÉŘOVICE

Gratulujeme Vlastovi Milerovi, který zahrál v Šilhéřovicích 80 a 77 ran a už se dostal na hcp 6,9. Vlasto, pokud to stejně půjde dál, tak hcp 3 na konci sezóny je zcela reálný :-).

A už se opět naplno rozjely dětské a mládežnické turnaje. Gratulujeme všem, kteří začali vozit poháry a medaile z dětských tour a US Kids. Abychom to vzali jmenovitě od nejmladších - díky Vojtíkovi Daňkovi, Lůce Přádové a Matyáši Pokornému.

Držíme palce Vlastovi Milerovi, aby na turnajích v pohodě "prodával" to, co má natrénováno.

Tréninkový kemp v Arcos Gardens ve Španělsku, 28. 3. - 6. 4. 2014

Naty, Lůca, Julie, Martin a Šíma se pod dohledem Jirky Přády připravují na trénink v patování

Vlasta, Šíma a Martin při krátkém oddechu na jedenáctce

Julie, Naty a Šíma na greenu patnáctky

Mišák nemohl odolat a musel se vyfotit s hvězdami

Lůca relaxuje a Janča přemýšlí jak je možné, že na šestnáctce nedala pat do birdie

Náš kamarád Joakim Haeggman relaxuje na tréninkovém putting greenu

Haeggy trénuje Vivu Schlasberg pod dohledem asistenta Šímy

Nerozlučná dvojice a velcí hračičkové Šíma a Vlasta

Série halových turnajů "O Mišákovi uši" v Edenu v Berouně

se odehrává v termínech 15.12. 2013, 26.1., 23.2. a 23.3. 2014.

Celkový vítěz v každé kategorii získá putovní cenu.

Gratulujeme Vojtíkovi Daňkovi, Justince Šimkové, Marcelovi Kadaníkovi a Táďovi Červenkovi

za ocenění a medaile, které získávají na turnajích dětské série v Erpetu

Leden 2014 a... pokračujeme v přípravě, bez rozdílu věku.

A je tady nový rok a s ním leden 2014. V lednu zahajujeme série zimních turnajů a soutěží. A velkou radost nám udělala Justinka Šimková, která byla nominována  na sportovce roku 2013 Berounska. V silné konkurenci obsadila skvělé 5. místo. Posíláme velkou gratulaci

Prosinec 2013 a pokračujeme v zimní přípravě.

Od konce října 2013 jsme se "přestěhovali" na zimní sezónu do haly Sportovního centra Eden v Berouně. Jako každý rok tady máme výborné podmínky a díky tomu můžeme pokračovat v tréninku. Kluci z A týmu opět nahlásili cíle na příští sezónu a ve hře je večeře od Mišáka. Takže, kdo splní, je po letní sezóně srdečně zván na společnou večeři.

V úterý 1. října 2013 jsme uskutečnili poslední turnaj letošní "venkovní" sezóny. Počasí nám přálo, i když ke konci bylo přece jenom trošku chladno. Cena "Putovní Mišák" byla předána nejlepším ve svých kategoriích, kterým tímto ještě jednou gratulujeme. Děkujeme golfovému areálu Botanika za poskytnutí hřiště a Jardovi Mühlhanselovi za ceny, které nám do turnaje přinesl. Už se bohužel pomalu chystáme do haly, a o to víc se budeme těšit na první jarní turnaj.

Pořadí v jednotlivých kategoriích:

do 6 let:       1. místo - Zuzka Kudláčková, 2. místo - Vojta Daněk, 3. místo - Matyáš Pokorný

7 - 11 let:    1. místo - Luca Přádová, 2. místo - Patrik Vančura, 3. místo - Sam Ehlen

12 - 17 let:  1. místo - Honza Kdýr, 2. místo - Ríša Pfeifer, 3. místo - Míša Holubcová

Regionální Tour mládeže měla v neděli 8. září 2013 další pokračování na hřišti Botanika. Skvěle si na domácím hřišti vedla Janča Součková, která s přehledem vyhrála smíšenou kategorii do 18 let, hcp 28,1 - 54 a snížila na 28,5. Sezónu začala s hcp 54 a v průběhu 6 turnajů se jí podařilo snížit na 28,5. To si zaslouží naše uznání - tleskáme. Gratulujeme i Vlastovi Milerovi ke 2. místu v kategorii starších žáků a žákyň do hcp 28. Vlasta už má letos splněno, protože se dostal z hcp 15 na single, už do konce prázdnin a vyhrál večeři, na kterou ho tímto srdečně a s radostí zvu.

Finále US Kids ve Mstěticích (30. 8. - 1. 9. 2013) jen potvrdilo letošní dobrou výkonnost reprezentantů naší golfové školy, což potvrdili Justinka Šimková 1. místem, Luca Přádová 2. místem a Honzík Mičke 3. místem ve svých kategoriích.

Justinka Šimková a Šíma Mládek se stali celkovými vítězi letošní série US Kids. Nominační listy na ME získali: Justinka Šimková, Šíma Mládek, Víťa Vyslyšel a Luca Přádová - gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci

Druhé semifinále US Kids hostila tradičně Nová Amerika (17. - 18. 8. 2013) a i tentokrát jsme byli hooodně vidět a tak gratulace patří všem a zejména Míšovi Mičkemu, Šímovi Mládkovi a Lucce Přádové za 1. místo, Justince Šimkové a Honzíkovi Mičkemu za 2. místo a Víťovi Vyslyšelovi za 3. místo ve svých kategoriích.

Všichni z celého srdce gratulujeme Klárce Spilkové k výbornému výkonu a 23. místu na Homna Pilsen Golf Masters. Klárko jsi turnaj od turnaje lepší a lepší. A už se těšíme, až budeme gratulovat k první příčce.

A hned přidáváme další gratulaci za fantastické 12. místo na Scottish Open, které se hrálo ve dnech 30. 8. - 1. 9. 2013

A už tady máme semifinále US Kids - první se odehrálo v Poděbradech, ve dnech 3. a 4. srpna a naše škola byla opět hodně vidět. Gratulujeme Justince Šimkové za 2. místo, Lucince Přádově a Víťovi Vyslyšelovi za 3. místo ve svých kategoriích.

Gratulujeme Janče Součkové za výborné 2. místo na Regionální Tour mládeže v Mladé Boleslavi, která se uskutečnila 29. července 2013. A samozřejmě k dalšímu snížení hcp. Jančo, děláš nám radost.

A už nestačím ani gratulovat :-). Janča Součková a Justinka Šimková předvedly skvělý výkon na Regionální tour mládeže - International Junior Trophy na Karlštejně. V pondělí 21. července 2013 bylo velké horko a start kolem 13 hod odpoledne znamenal sáhnout si až na dno sil a podat mimořádný výkon. V kategorii do 18 let, hcp 28 - 54 bylo 20 startujících a naše děvčata skončila na medailových místech. Mám velkou radost a děkuju Janče za 1. místo a Justínce za 3. místo. Umístění je o to cennější, že startovaly s převážně mnohem staršími golfisty a golfistkami. Holky jsem na Vás pyšný.

Víkend 22. - 23. června byl opět velmi úspěšný pro naše mladé reprezentanty, kteří přivezli zlaté, stříbrné i bronzové medaile ze dvou turnajů US Kids v Alfrédově. Gratulujeme Justince Šimkové, Luce Přádové, Terezce Vančurové a Víťovi Vyslyšelovi. A více v kopii přiloženého novinového článku.

O víkendu zahrál výborně Honza Cafourek v Sokolově na 3. Czech Golf Amateur Tour a po třech náročných kolech obsadil vynikající 4. místo. Vlastík Miler výborně reprezentoval na jednodenní Regionální Tour mládeže na Černém Mostě, kde obsadil 5. místo a opět snížil hcp. A nejmladší nakonec, Justinka Šimková opět zvítězila v dalším turnaji US Kids, hraném na hřišti v Bohdanči.