O nás

 
Naše škola vznikla na základě dlouhodobého působení v oblasti golfu a zkušeností získaných jak individuální praxí, tak spoluprací s odborníky v ČR i zahraničí.
 
Základní myšlenkou je  nejenom výuka, ale i podpora golfu jako sportu, který je přístupný všem.   Snažíme se o vybudování filozofie, která je běžná v tradičních golfových zemích, kde je golf sportem pro široké spektrum lidí. Klientům se u nás vždy dostane individuální péče, která bude plně v souladu s jejich specifickými schopnostmi, možnostmi, potřebami a požadavky.
 
Charakter golfové školy je zaměřen na veškeré aspekty spojené s hraním golfu a poskytuje pestrou nabídku. Od individuálních a skupinových jednotlivých lekcí, přes jednodenní akce pro jednotlivce a firmy, až po několikadenní výukové programy. Výjimkou nejsou ani dlouhodobé výukové programy připravované speciálně podle požadavků klientů.
 
Naše filozofie je jednoduchá, učení je zábavou a používané výukové techniky a metody lze uplatnit jak u úplných začátečníků, rekreačních golfistů, tak i u výkonnostních hráčů. V případě specifických požadavků jsme připraveni hledat vhodné řešení, které uspokojí požadavky klienta. Své místo si u nás najde každý bez ohledu na věk a výkonnost.
 
I když je golfová škola určena pro kohokoliv bez rozdílu věku, její významnou součástí je zaměření na děti a mládež a podporu dětského a mládežnického golfu.

Spolupracujeme s a působíme v:

Golf Eden Beroun

Golf resort Karlštejn

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

Kontakt

Sportovní klub Michal

Michal Černohubý
Nová cesta 758
Dobřichovice
25229

+420737286787