Charakter golfové školy je zaměřen na veškeré aspekty spojené s hraním golfu a poskytuje pestrou nabídku. Od individuálních a skupinových jednotlivých lekcí, přes jednodenní akce pro jednotlivce a firmy, až po několikadenní výukové programy. Výjimkou nejsou ani dlouhodobé výukové programy připravované speciálně podle požadavků klientů.

Naše filozofie je jednoduchá, učení je zábavou a používané výukové techniky a metody lze uplatnit jak u úplných začátečníků, rekreačních golfistů, tak i u výkonnostních hráčů. V případě specifických požadavků jsme připraveni hledat vhodné řešení, které uspokojí požadavky klienta. Své místo si u nás najde každý bez ohledu na věk a výkonnost.

 

Dětská golfová škola je samostatnou jednotkou v rámci celého systému. Hlavním cílem je skloubení výuky golfu s jeho výchovnými aspekty. Ve spolupráci s rodiči se snažíme zapojit golf do života dětí tak, aby pomáhal při jejich rozvoji a výchově. A to u všech věkových kategorií a na různých úrovních výkonnosti. Snažíme se vytvořit ty nejlepší podmínky, které pomohou maximálně rozvinout možnosti, dispozice a talent malých a mladých golfistů. Součástí výukového programu je nejenom technika a strategie hry, ale i mentální příprava pro jednotlivé herní situace, zpracování herních úspěchů i neúspěchů a správné stravovací návyky.

Abychom jim mohli umožnit golfovou aktivitu a poskytnout zapůjčení minimálního základního vybavení, vítáme každou finanční podporu.

Výše uvedené platí i pro část dětí Dětské golfové školy, které jsou ze slabších rodin a rády by golf hrály a účastnily se i golfových turnajů a táborů.

Díky finanční podpoře našich sponzorů můžeme i jim zapůjčit základní vybavení a připravit pro ně přijatelné finanční podmínky účasti na sportovních táborech. Pak se mohou svým sportovním aktivitám věnovat naplno.

Jsme si vědomi, že poskytnout přiměřené odpovídající služby našim podporovatelům je těžké, nicméně jsme vždy připraveni jednat a společně hledat řešení.