Charakter golfové školy je zaměřen na veškeré aspekty spojené s hraním golfu a poskytuje pestrou nabídku. Od individuálních a skupinových jednotlivých lekcí, přes jednodenní akce pro jednotlivce a firmy, až po několikadenní výukové programy. Výjimkou nejsou ani dlouhodobé výukové programy připravované speciálně podle požadavků klientů.

Naše filozofie je jednoduchá, učení je zábavou a používané výukové techniky a metody lze uplatnit jak u úplných začátečníků, rekreačních golfistů, tak i u výkonnostních hráčů. V případě specifických požadavků jsme připraveni hledat vhodné řešení, které uspokojí požadavky klienta. Své místo si u nás najde každý bez ohledu na věk a výkonnost.

 

Dětská golfová škola je samostatnou jednotkou v rámci celého systému. Hlavním cílem je skloubení výuky golfu s jeho výchovnými aspekty. Ve spolupráci s rodiči se snažíme zapojit golf do života dětí tak, aby pomáhal při jejich rozvoji a výchově. A to u všech věkových kategorií a na různých úrovních výkonnosti. Snažíme se vytvořit ty nejlepší podmínky, které pomohou maximálně rozvinout možnosti, dispozice a talent malých a mladých golfistů. Součástí výukového programu je nejenom technika a strategie hry, ale i mentální příprava pro jednotlivé herní situace, zpracování herních úspěchů i neúspěchů a správné stravovací návyky.